Мери-Кейт и Ашли


Join the forum, it's quick and easy

Мери-Кейт и Ашли
Мери-Кейт и Ашли
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» По-лесен начин за гласуване
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Пет Яну 20, 2012 3:35 pm by Miley Cayras

» Правилата на филма
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Пет Яну 20, 2012 3:34 pm by Miley Cayras

» Да коригираме малко
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Пет Яну 20, 2012 3:19 pm by Miley Cayras

» Да избираме
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Пет Яну 20, 2012 3:05 pm by Miley Cayras

» Познай коя е любимата буква на следващия
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Съб Май 21, 2011 9:03 am by Emkei

» Дума
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Съб Май 21, 2011 9:03 am by Emkei

» Познай кой е любимия цвят на следващия
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Съб Май 21, 2011 9:02 am by Emkei

» Признай си
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Съб Май 21, 2011 9:01 am by Emkei

» Познай годините на следващия
Необикновени преживявания  Icon_minitime1Съб Май 21, 2011 8:59 am by Emkei


Необикновени преживявания

3 posters

Go down

Необикновени преживявания  Empty Необикновени преживявания

Писане by feqta95 Нед Сеп 12, 2010 7:48 pm

Позволявам си да пусна тази нова тема без да се допитам до Вики,но предполагам няма да има нищо протиив Необикновени преживявания  922562 ...таа...за какво става дума тук..Всеки човек е имал някакво необяснимо преживяване или е виждал нещо паранормално и необикновено в живота си..и тъй като на мен доста често ми се случват такива неща напоследък...бих искала да ги споделя с вас,а и да прочета ваши истории,които биха ми доказали,че не съм чак толкова откачена за колкото се мисля напоследък Very Happy пък и какво от това...нали всеки носи по капка-две откаченост в характера си [въпреки че моите са повече от 10 .... Very Happy ]
feqta95
feqta95
Помощник Админ и Модератор
Помощник Админ и Модератор

Брой мнения : 5155
Години : 28
Местожителство : Varna City
Хоби : Photography
Хумор : Имам или не...ТОВА Е ВЪПРОСА!

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000905917031

Върнете се в началото Go down

Необикновени преживявания  Empty Re: Необикновени преживявания

Писане by feqta95 Нед Сеп 12, 2010 8:20 pm

И така...да започна...преди всичко...след като видите преживяванията ми,които се зачестиха напоследък..може и да ме помислите за луда или нещо подобно,но вярвайте ми ...щеше да ми е по-добре да съм луда пред това да видя тея щуротии Very Happy ...Преди време аз и две приятелки играехме една компютърна игра "Попитай духовете".Приятелките ми много се бяха наплашили..до такава степен,че сънуваха доста странни сънища...Единия ден в който играхме,едно бебе изскочи на екрана и те се развикаха,аз не се уплаших,но те скочиха до тавана Very Happy през нощта и двете сънували това бебе..и двете един и същи сън.Бебето казало,че ще им направи живота черен.На другия ден едната ми приятелка беше няколко пъти на косъм от това да я блъсне кола,а по-нататък с другата ми приятелка се случиха разни гадни събития в семейството и,които не мисля,че трябва да казвам.Аз това бебе така и не го сънувах,но на мен почнаха да ми се случват невероятни неща...повечето от които в апартамента на сестра ми.Една нощ тъкмо се бях унесла,когато усетих,че някой ми дърпа завивката..когато се събудих,тя беше половината на пода..изплаших се и не мигнах цяла нощ,но към 6 сутринта заспах и сънувах гроба си,после станах,отидох до хола за да видя дали сестра ми е затворила вратата на терасата преди да замине за работа,защото беше дъждовно и видях,че си е плътно затворена и пердето е дръпнато.Взех лаптопа и отидох в спалнята да гледам филм,когато филма свърши.отидох отново в хола за да си взема Кока кола и видях,че вратата е широко отворена,а пердето-на половина събрано...уплаших се доста и отидох в другата стая.Вечерта отидох до WC и изведнъж ми стана адски студено сякаш духаше от някъде,а до колкото се бях уверила нямаше от къде да духа.Имаше някакво косъмче на пода,което се движеше от вятъра,който усещах срещу лицето си и така и не разбрах какво беше...На следващата вечер,сестра ми стоеше в хола,аз стоях в спалнята и играех на плейстейшъна,когато видях някаква сянка на терасата и чух някакъв шум,а полилея [той е такъв катоо лампите дето висят по магазините в China Town в Ню Йорк] се движеше,а нямаше грам вятър беше адска горещина.Отидох в другата стая,видях,че сестра ми спи,а на терасата продължавах да виждам някаква сянка,отидох да видя нещо на лаптопа и тя изчезна...
Същия месец [Август] ходихме на почивка в Мездра в хотела на най-добрата приятелка на сестра ми.Над хотела има една църква,която отварят само по празници.Със сестра ми отидохме да я видим с надеждата,че ще е отворена,защото беше 14 август и мислехме,че може да са почнали да се приготвят за 15-ти.Портичката беше притворена,а вратите на църквата с катинари,опитахме се да влезем,но не стана.Имаше два гроба предполагам на някакви свещеници.Отидох зад църквата за да снимам,а сестра ми остана пред камбанарията.Погледнах нагоре [кулата където обикновено на купола има кръст] и там видях някакъв монах или свещеник с нечовешки сини очи...едни такива искрящи,с черна дълга брада и черно расо..гледаше ме доста странно,аз се опитах да го снимам,обаче на снимката не излезе нищо..и продължавам да я оглеждам за да видя дали има и следа от това нещо...ама уви...Допитах се до баба ми,тя каза,че е било просто привидение и човекът е решил да се покаже точно на мен...Проверих за такъв монах и в интернет,казват,че се е виждал в църква със същото име "Св.Димитър" само,че в бяло расо и дълга бяла брада....не знам какво е,но наистина беше плашещо..Мислете ме за луда,тъй като признавам-интересувам се от магия и такива неща,но това е което видях с очите си....Очаквам да прочета и вашите ненормалнии преживявания..
feqta95
feqta95
Помощник Админ и Модератор
Помощник Админ и Модератор

Брой мнения : 5155
Години : 28
Местожителство : Varna City
Хоби : Photography
Хумор : Имам или не...ТОВА Е ВЪПРОСА!

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000905917031

Върнете се в началото Go down

Необикновени преживявания  Empty Re: Необикновени преживявания

Писане by Emkei Вто Сеп 14, 2010 9:56 am

Аа сис ти ме разби ,отново! Необикновени преживявания  798502 Направо нямам думи как да коментирам твоите преживявания,затова ще разкажа едно мое ,което май не съм го публикувала в Автобиографията.П.С. а за темата нямам против разбира се Smile Та започвам разказа си:Eдно лято на село с една приятелка ще излизаме ,но то вече беше се стъмнило навън и мойта приятелка си беше оставила телефона на стъпалата (тя живее в къща,да де то на село всички живеят в къщи) и по едно време телефона й започна да свети ,но нито му падаше батерията,нито пък някой й звънеше и беше много странно.Просто телефона ей така си светеше ,без даже някой да го е докоснал хаха ,абе явно има някаква енергия ,която не може да се обясни.
Emkei
Emkei
Глобален Администратор
Глобален Администратор

Брой мнения : 4758
Години : 34
Местожителство : Плевен
Хумор : Имам!

http://olsentwins.to-relax.net

Върнете се в началото Go down

Необикновени преживявания  Empty Re: Необикновени преживявания

Писане by feqta95 Чет Сеп 16, 2010 5:23 pm

Ааа то това е сто на сто сигурно...амаа...честно казано се чувствам леко така малко мнооого луда Very Happy:D:D:D
feqta95
feqta95
Помощник Админ и Модератор
Помощник Админ и Модератор

Брой мнения : 5155
Години : 28
Местожителство : Varna City
Хоби : Photography
Хумор : Имам или не...ТОВА Е ВЪПРОСА!

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000905917031

Върнете се в началото Go down

Необикновени преживявания  Empty Re: Необикновени преживявания

Писане by Olsen_twins Пет Сеп 17, 2010 10:38 pm

еха доста плашещо бих казала,аз освен да виждам странни светлини въртящи се в кръг вечер докато чета на терасата,понеже съм на 16 етажен блок и то на 16тия етаж и панорамата е прекрасна,не ми се е случвало нищо чак толкова странно или поне аз се опитвам да го възприема като не странно Необикновени преживявания  695298
Olsen_twins
Olsen_twins
Фен
Фен

Брой мнения : 83

Върнете се в началото Go down

Необикновени преживявания  Empty Re: Необикновени преживявания

Писане by feqta95 Пет Сеп 17, 2010 11:00 pm

Необикновени преживявания  565666 къде ги виждаш?!смисъл около луната илии?защото и аз съм мяркала нещо такова и се си мисля,че е самолет или няк'во отражение
feqta95
feqta95
Помощник Админ и Модератор
Помощник Админ и Модератор

Брой мнения : 5155
Години : 28
Местожителство : Varna City
Хоби : Photography
Хумор : Имам или не...ТОВА Е ВЪПРОСА!

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000905917031

Върнете се в началото Go down

Необикновени преживявания  Empty Re: Необикновени преживявания

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите